To nie rozmiar ma znaczenie!

To nie rozmiar ma znaczenie!

To nie rozmiar ma znaczenie! Znacie kobietę, która nie ma kompleksów? My nie! Jedno jest pewne, nie ma idealnej, kobiecej sylwetki, jakie widzimy w reklamach. Mamy więc dwa wyjścia albo akceptujemy siebie, albo użalamy się nad sobą w nieskończoność... Którą opcję wybierasz? My zdecydowanie jesteśmy za tym, żeby pokochać swoje ciało! Życie jest zbyt krótkie, żeby przejmować się drobiazgami.

Każda z nas potrafi być seksowna, zmysłowa. Wystarczy tylko sobie pomóc w doborze odpowiedniej bielizny, która zwiększy naszą wiarę w siebie i sprawi, że każdy mężczyzna nawet po latach doceni swoją kobietę i straci dla niej głowę. Właśnie po tworzymy różnorodne fasony, by zadowolić każdą z Was. Koronka, haft, tiul, a może ekoskóra? To wszystko u nas znajdziesz!

Posiadaczki małego biustu powinny zrezygnować z dużych dekoltów, a postawić na kroje ze stanikiem z marszczeniami, falbanami i innymi „odciągaczami wzroku”. Większy brzuszek też nie jest problemem, tu przyda się zwiewna halka, typu babydoll, czy koronkowy peniuar, modele, które po części wyeksponują biust i nogi. Dla kobiet bez wcięcia w talii proponujemy koszulki rozcinane na biodrach bądź erotyczne przebrania odcinające linię biustu od linii bioder.

W naszej ofercie rozmiar nie ma znaczenia! Zaakceptuj siebie, pokochaj swoje ciało i wybierz odpowiedni model z naszej oferty, a życie stanie się bardziej kolorowe.

Leave Your Comment

 
Our website uses cookies for statistical, advertising and functional purposes. Thanks to them, we can customize the site to your needs. Everyone can accept cookies or have the option to disable them in the browser, in this case no information will be collected. Learn more about how to disable them.